16:05 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
Advertisements:

Finished Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
UEFA Champions League
S14:45Besiktas JK

1

2:0 RB Leipzig

2

H2H
England FA Cup
S14:45Heybridge Swifts 0:0 Metropolitan Police H2H
S14:45Bideford AFC 0:0 Bodmin Town H2H
England Southern Premier League
F14:45Dunstable Town 0:0 Bishops Stortford[-] H2H
International Club Friendly
F04:15Terengganu U20

2

2:1 PBDKT T-Team U21

1

2

[0-0] H2H
F08:00Esteghlal Jonub

3

4:3 Sardar Bukan FC

3

[2-0] H2H
F08:00Khosheh Talaei

4

2:2 Shahrdari Fuman

2

[2-1] H2H
F08:00Kheybar Khorramabad

1

6:1 Sepehr Naghsh Jahan

1

[0-0] H2H
F08:00Pas

1

0:0 Palayesh Abadan

1

[0-0] H2H
F09:00Cukaricki Stankom 1:0 Buducnost Dobanovci[0-0] H2H
F10:15NK Arne Tabor 69

1

8:0 NK Bohinj

1

[2-0] H2H
Advertisements:
F13:30Sundby BK (w)

2

3:1 Greve (w)[0-0] H2H
S04:15Negeri Sembilan U21

3

0:0 Kelantan U21

2

H2H
S04:15Selangor PB U20

2

0:0 Johor Darul Takzim I

2

H2H
S08:15Shahrdari Urmia FC 1:0 Esteghlal Ahvaz

1

H2H
S08:15Shohada Babolsar 0:0 Shahrdari Bandar Abb H2H
International Friendly
F11:59Latvia (w) 1:2 Jordan (w)

1

4

[1-1] H2H
S11:00IraqU17 0:0 Syria U17 H2H
England Northern Premier League
S13:45Ashton United : Workington H2H
S13:45Buxton FC : Whitby Town H2H
S13:45Hednesford Town : Altrincham H2H
S13:45Barwell : Mickleover Sports H2H
S13:45Grantham Town : Sutton Coldfield Tow H2H
S13:45Lancaster City : Witton Albion H2H
S13:45Marine : Farsley Celtic H2H
S13:45Matlock Town : Shaw Lane Aquaforce H2H
S13:45Rushall Olympic : Coalville H2H
S13:45Stafford Rangers : Nantwich Town H2H
S13:45Stalybridge Celtic : Halesowen Town H2H
S13:45Warrington Town AFC : Stourbridge H2H
England U23 1.Liga
F09:00Nottingham Forest U2

2

0:1 Birmingham City U23

2

[0-0] H2H
Advertisements:
Czech Republic U21 League
F09:00Marila Pribram U21

2

4:3 Hradec KraloveU21[3-2] H2H
AFC Champions League
F11:59Al Hilal

1

3

4:0 Persepolis

1

[2-0] H2H
S.F.L. Under 20 Youth Division
F13:00Ross County U20 0:3 Hibernian FC U20[0-1] H2H
F13:00Hamilton FC U20

2

1:2 Partick Thistle U20

4

[0-0] H2H
F13:00Aberdeen U20

3

1:0 St. Johnstone U20

2

[1-0] H2H
F14:00Kilmarnock U20

2

1:2 Dundee U20

1

[0-1] H2H
F14:00Falkirk U20 2:2 St. Mirren U20[0-1] H2H
S10:00Dundee United U20 0:0 Celtic U20 H2H
Persian Gulf Pro League
F08:45Sepidrood Rasht

1

1:2 Esteghlal Tehran

2

[0-0] H2H
F09:50Zob Ahan

2

1:1 Saipa

1

[0-0] H2H
F10:00Foolad Khozestan

1

3

1:1 Esteghlal Khozestan

3

[0-0] H2H
F10:20Naft Tehran

4

1:0 Sepahan

2

[0-0] H2H
UEFA Youth League U19
F07:00FC Spartak Moskva U1

4

2:1 Liverpool U19

1

3

[1-1] H2H
F08:00Besiktas JK U19

1

1:1 RB LeipzigU19

2

[1-1] H2H
F08:00Napoli(U19)

2

2:2 Feyenoord U19

2

[2-0] H2H
F09:00Dinamo Bucharest U19

2

0:2 Zagreb locomotive U1

2

[0-1] H2H
F09:00Monaco U19

2

3:2 FC Porto U19

1

[1-1] H2H
F09:00APOEL Nicosia U19

2

1:0 Tottenham Hotspur U1[1-0] H2H
F10:00Borussia Dortmund U1

5

5:3 Real Madrid U19

1

3

[2-2] H2H
F11:00Bordeaux U19

3

0:1 Red Bull Salzburg U1

1

2

[0-1] H2H
Advertisements:
F11:00Manchester City U19 3:1 FC Shakhtar Donetsk

2

[1-0] H2H
F11:59Zimbru Chisinau U19

1

3:1 Vllaznia Shkoder U19

3

[1-0] H2H
F11:59Sevilla U19 1:0 NK Maribor U20[1-0] H2H
F13:00Hammarby U19 0:4 Ajax U19

1

[0-0] H2H
Uzbek League
F08:00Sogdiana Jizak

1

0:3 Nasaf Qarshi

4

[0-2] H2H
F08:30OTMK Olmaliq

2

1:3 Lokomotiv Tashkent

2

[1-1] H2H
F10:00Pakhtakor 3:1 Mashal Muborak

4

[2-0] H2H
Uruguay Reserve League
S08:00CA Cerro Reserve 0:0 CA Juventud Reserve H2H
S09:00Penarol Reserve 0:0 Atletico Fenix Reser H2H
UEFA Futsal Championship
F12:30Georgia Indoor Socce 4:7 Romania Indoor Socce[3-3] H2H
F12:35Poland Indoor Soccer

1

6:4 Hungary Indoor Socce

1

[2-2] H2H
F12:35Serbia Indoor Soccer

1

4:4 Czech Republic Indoo[1-1] H2H
F13:00Croatia Indoor Socce 4:5 France Indoor Soc[2-1] H2H
Sweden Folksam U21
F10:00Norrkoping IFK U21 0:2 Elfsborg U21

1

[0-1] H2H
F10:00Brommapojkarna U21

1

1

4:2 Falkenbergs FF U21

1

[2-0] H2H
F11:00Orebro U21

1

0:1 Athletic FC United U

1

[0-1] H2H
F11:00HackenU21

1

9:2 Atvidabergs FF U21

1

[4-1] H2H
F11:59Utsiktens BK U21

1

3:1 Jonkopings Sodra U21

3

[1-0] H2H
Sweden Woman
F13:00Klamfoth women 1:1 IK Uppsala (w)[0-1] H2H
F13:30AIK Solna (w)

2

0:4 Djurgardens (w)[0-1] H2H
Advertisements:
S13:00Vaxjo FF (w) 0:0 Vittsjo GIK (w) H2H
S13:00Asarums IF FK (w) 0:0 FC Rosengard (w) H2H
Sweden Folksam U21 Superettan
F11:00Varbergs BoIS U21

1

0:3 IFK Varnamo U21

1

[0-2] H2H
Sweden Superettan
F13:00Orgryte

1

2:0 Trelleborgs FF

1

[0-0] H2H
Swden Women Divi.1
S08:00Mallbackens IF (w) : IK Uppsala (w) H2H
S08:00Kungsbacka DFF (w) : Ostersunds DFF (w) H2H
S08:00Vasteras BK30 (w) : Holmalunds IF (w) H2H
S08:00AIK Solna (w) : IF Boljan (w) H2H
S08:00IFK Kalmar (w) : Vaxjo FF (w) H2H
S08:00Sundsvalls DFF (w) : Hovas Billdal IF (w) H2H
Sudanese Premier League
F09:50Triea Albiga

1

0:1 Al-Hilal Omdurman[0-0] H2H
Russia Div 3
F08:50FSM

1

1:1 Letnii Dozhdik

2

[0-1] H2H
Qatar Reserve League
F11:00Al Gharafa Reserves

1

1:0 Al Sailiya SC Reserv

3

[0-0] H2H
F11:05Al Rayyan Reserves

1

2:2 Al Khor Reserves

2

[0-0] H2H
Poland Cup
F11:59Chrobry Glogow

1

2:1 Piast Gliwice[1-1] H2H
Peru Primera Division
S14:15Alianza Atletico Sul 0:0 Deportivo Municipal H2H
Paraguayan Division 2
S14:00Olimpia de Ita : Deportivo Caaguazu H2H
Norwegian Junior U19
F13:00Holmlia 2 U19

1

1

5:5 Lambertseter U19

1

[2-1] H2H
F14:05Vestbyen U19 3:5 Nardo U19[1-0] H2H
S14:00Grong U19 0:0 Inderoy U19 H2H
Advertisements:
Norway Division 4
F12:30Sparta Sarpsborg B

2

3:2 Sprint-Jeloy[1-2] H2H
Norway 2.Liga
F10:00Byasen Toppfot 0:3 Odd Grenland 2[0-1] H2H
Norway Adeccoligaen
F13:00Ullensaker/Kisa IL

1

2:5 Bodo Glimt

1

[0-5] H2H
Montenegro Cup
F09:00FK Sutjeska Niksic 4:0 FK Rudar Pljevlja

1

[2-0] H2H
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
S09:00FC Struga Trim Lum : Lokomotiva Skopje H2H
S09:00Zajazi Zajas : FK Labunishta H2H
S09:00Vlazrimi Kicevo : FK Gorno Lisice H2H
S09:00FK Teteks Tetovo : FK Novaci H2H
S09:00FK Makedonija : FK Rinija H2H
S09:00Borec Veles : FK Tikves Kavadarci H2H
S09:00Osogovo : Kamenica-Sasa H2H
S09:00Pobeda Valandovo : FC Plackovica H2H
S09:00Horizont Turnovo : Belasica Strumica H2H
S09:00Bregalnica Stip : FK Kozuv H2H
Mexico Youth U20
S13:00Chivas Guadalajara U 0:0 Lobos BUAP U20 H2H
Primera Division de Mexico
S10:59Veracruz : Monarcas Morelia H2H
S10:59Club Tijuana : Tigres UANL H2H
S10:59CDSyC Cruz Azul : Pachuca H2H
Malaysia Premier League
F04:45Perlis

2

1:5 Darul Takzim II

1

4

[1-2] H2H
F09:00PDRM

2

0:3 Terengganu

1

[0-2] H2H
Advertisements:
F09:00Negeri Sembilan

1

1:0 Pahang UiTM FC

2

[1-0] H2H
F09:00Kuala Lumpur

1

2:0 Sabah

2

[1-0] H2H
F09:00ATM

4

1:1 MISC-MIFA

2

[0-0] H2H
S09:00Terengganu 0:0 PDRM H2H
Libyan Premier League
S09:30Al-Najma LBY 0:0 Darnes H2H
S09:30Al-Hilal 0:0 Altai Phoenix H2H
Saudi Arabia Division 1
F08:45Najran SC 1:1 Al-Nojoom[0-1] H2H
F11:15Al Khaleej Club

2

1:2 Al-Tai

3

[1-1] H2H
F11:15Hajer 2:2 Dhamk[0-0] H2H
F11:55Al Wehda Mecca

2

0:0 Al-Kawkab

2

[0-0] H2H
Jordan Cup
F12:30Al Hussein Irbid

1

2:1 Al Yarmouk

2

[1-1] H2H
Italian Campionato Nazionale Primavera
F09:00Sampdoria U20

3

0:1 Torino U20

2

[0-0] H2H
Italy C1
F10:00US Siracusa

1

0:0 A.S Andria Bat

3

[0-0] H2H
Israel B League
F08:00Hapoel Azor

4

2:2 Maccabi Yavne

1

1

[0-1] H2H
F08:00Hapoel Migdal HaEmek

1

0:2 Hapoel Umm Al Fahm

4

[0-0] H2H
F08:30Maccabi Tzur Shalom

1

3

1:1 Hapoel Jerusalem

2

[0-1] H2H
F09:00Hapoel Shfaram 1:2 Hapoel Herzliya[1-0] H2H
F09:00Hapoel Holon Yaniv

2

2:0 Maccabi Shaarayim

1

3

[0-0] H2H
F09:00Hapoel Asi Gilboa

1

1:1 Maccabi Ironi Kiryat

2

2

[0-1] H2H
F09:00Hapoel Kfar Kana

3

2:1 Maccabi Daliyat Al K

3

[1-0] H2H
Advertisements:
F09:00Hapoel Mahane Yehuda

6

2:0 AS Nordia Jerusalem

1

[1-0] H2H
F09:00Hapoel Bikat Hayarde 0:3 Maccabi Kabilio Jaff[0-2] H2H
F09:00Hakoah Amidar Ramat

2

3:0 Sport Club Dimona

2

[1-0] H2H
F11:59Sectzya Nes Ziona 4:0 Hapoel Hod HaSharon

3

[0-0] H2H
F12:45Rubi Shapira

3

4:1 Hapoel Iksal

2

5

[1-0] H2H
S06:00Beitar Kfar Saba Shl : Kafr Qasim H2H
S06:00Hapoel Kfar Shalem : Maccabi Kiryat Gat H2H
S09:00Moadon Sport Tira 0:0 Ironi Tiberias H2H
S09:00Hapoel Beit Sheany 0:0 Hapoel Ironi Baka El H2H
Israel Leumit League
F12:15Hapoel Tel Aviv

2

0:2 Maccabi Ahi Nazareth

6

[0-2] H2H
F12:15Hapoel Kfar Saba 4:0 Maccabi Herzliya

2

[2-0] H2H
F12:15Hapoel Hadera

1

4:3 Ironi Nesher

2

[1-0] H2H
F12:15Hapoel Natzrat Illit

4

1:2 Hapoel Rishon Lezion

3

[1-1] H2H
F12:15Hapoel Katamon Jerus

2

0:0 Hapoel Afula

1

[0-0] H2H
India Shillong Premier League
F05:45Royal Wahingdoh

2

0:5 Shillong Lajong FC[0-1] H2H
IDN D2
F04:00Kalteng Putra FC 1:1 Persebaya Surabaya

2

[0-0] H2H
F04:00PSBS Biak

2

0:0 Semeru FC Lumajang

1

[0-0] H2H
S04:00Kalteng Putra FC 0:0 Surabaya United H2H
Indonesia Division 1
F04:00Sriwijaya FC

1

3

2:0 Persela Lamongan

1

[0-0] H2H
F07:30Gresik United

1

0:3 Madura United[0-1] H2H
F07:30PS TNI

4

2:1 Mitra Kukar

1

[2-0] H2H
Holland Reserve League
F12:30SBV Excelsior Reserv 2:2 NEC Nijmegen Reserve[1-1] H2H
Germany Regionalliga
F13:00Rot-Weiss Oberhausen

1

1:0 Borussia Dortmund (Y

1

3

[1-0] H2H
Germany Oberliga Bade-Wurttemberg
F13:00Bayern Alzenau

5

0:1 SV Wehen Wiesbaden

4

[0-0] H2H
Georgia Division
F08:00Baia Zugdidi

1

0:0 FC Sioni Bolnisi

1

[0-0] H2H
S08:00FC Gagra 0:0 Merani Tbilisi H2H
UEFA European Women
F10:00Belgium (w) U17 7:0 Belarus (w) U17[5-0] H2H
F10:00Serbia (w) U17 9:0 FYR Macedonia (w) U1[4-0] H2H
Denmark - 4.Liga
F11:00B1908

1

2:3 AB Tarnby

1

3

[0-2] H2H
Czech Republic U19 League
F05:00Frydek-Mistek U19

2

0:4 Brno U19[0-2] H2H
Croatia 2.Division
S10:00NK Maksimir 0:0 NK Vrbovec H2H
Cameroon Elite One
F10:30Bamboutos de 0:0 Racing de Bafoussam[-] H2H
F10:30Aigle Royal Menoua 0:0 Les Astres FC[-] H2H
F10:30Coton Sport 0:0 APEJES Academy[-] H2H
F10:30Lion Blesse 0:0 Colombe FC[-] H2H
F10:30New Star De Douala 0:0 Canon Yaounde[-] H2H
F10:30Stade Renard de Melo 0:0 Dragon Club Yaounde[-] H2H
F10:30Feutcheu FC 0:0 Yong Sports Academy[-] H2H
F10:30Eding Sport FC 0:0 Unisport Bafang[-] H2H
Bahrain Division 2
S10:30Al-Ittifaq : Kamal H2H
Bahraini Premier League
F11:05Al-Muharraq

3

3:0 Al-Najma

5

[1-0] H2H
F11:10Al-Ittihad(BHR)

2

3:2 Al-Riffa

1

3

[2-1] H2H
F13:20Al-Shabbab

2

1:1 East Riffa

2

[0-1] H2H
S06:00Hapoel Jerusalem : Maccabi Tzur Shalom H2H
Bangladesh Premier League
S07:00Rahmatgonj MFS 0:0 Saif Sporting Club H2H
S09:15Arambagh KS 0:0 Sheikh Russel KC H2H
Belgian U21
S07:00AS Eupen U21 : Excelsior Mouscron U H2H
Austrian Cup
F13:00TUS Bad Gleichenberg 3:1 Trenkwalder Admira W

2

[0-1] H2H
F13:00Parndorf

2

1:2 Mattersburg

1

[0-0] H2H
F13:00SG Austria Klagenfur

1

3:0 Kapfenberg

2

[3-0] H2H
Austria Landesliga
F13:30Mayrhofen

4

1:5 FC Zirl[1-3] H2H
Argentina Reserve League
F14:00CA Atlanta Reserves

2

2:1 Tristan Suarez Reser[1-0] H2H
AFC Futsal Championship
F08:00Afghanistan Futsal 1:1 Japan Futsal[0-0] H2H
F10:00Iran Futsal 7:1 Uzbekistan Futsal[2-0] H2H
AFC Cup
F11:00Al Quwa Al Jawiya

1

1:0 Al-Wahda Damascus

1

[0-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F14:00Deportivo Laferrere 2:1 Excursionistas[1-1] H2H
Advertisements: