09:18 (GMT -4)
En | Ru | Az | Tr
goal Kalmar Goaaal! [0-1]

Yesterday Scores

Order by: Time / League
refresh Refresh
- NEW: Free Android Games
FIFA Confederations Cup
F10:00Russia

3

0:1 Portugal

2

[0-1] H2H
F13:00Mexico

2

2:1 New Zealand

2

[0-1] H2H
Finland Veikkausliga
F10:30Inter Turku

3

1:1 KuPs

2

[0-0] H2H
F10:30Jyvaskyla JK

2

0:3 HIFK

2

[0-0] H2H
F10:30PS Kemi Kings

3

1:1 Lahti

3

[0-1] H2H
International Club Friendly
F04:00MSK Zilina 3:6 Trencin[2-4] H2H
F06:00Shinnik Yaroslavl 0:2 Alashkert[0-1] H2H
F08:00KAMAZ Naberezhnye Ch 1:1 Tyumen[0-0] H2H
F08:00Hammarby 1:3 GIF Sundsvall[0-2] H2H
F08:00FC Krasnodar 5:1 Chernomorets Novoros[3-0] H2H
F08:00FK Ruan Tosno

2

2:2 Khimki

1

[1-1] H2H
F08:30Persik Kediri

1

0:0 PSBI Blitar

4

[0-0] H2H
F09:20Negeri Sembilan

3

0:0 Selangor

1

[0-0] H2H
F10:00Fehervar Videoton 2:0 Valdevez[1-0] H2H
F10:00Spartak Trnava 0:0 Zlate Moravce

2

[0-0] H2H
F10:00Videoton FC II

2

2:0 Inter Zapresic

1

[1-0] H2H
F10:00Korona II Kielce

1

3

0:8 KSZO Ostrowiec

1

[0-5] H2H
F10:00Botev Plovdiv 1:3 AEL Limassol[0-1] H2H
F10:00FC Rokycany 1:10 FC Viktoria Plzen[0-7] H2H
F10:00Cercle Mberi 0:0 Mangasport[0-0] H2H
F10:30Cukaricki Stankom 4:1 FK Dunav Stari Banov[3-1] H2H
F10:59Trenkwalder Admira W 0:2 FC Vardar Skopje[0-1] H2H
F10:59Kapfenberg

1

2:3 Wolfsberger AC[1-2] H2H
F10:59Ferencvarosi TC 1:0 Beitar Jerusalem[0-0] H2H
F10:59Obra Koscian

4

1:3 Polonia Sroda

1

3

[0-2] H2H
F10:59Grom Nowy Staw

5

3:3 Gryf Slupsk Youth

1

4

[2-1] H2H
F10:59Unia Skierniewice 0:2 Sieradz

2

[0-0] H2H
F10:59Zenit St. Petersburg 1:2 CSKA Sofia[1-1] H2H
F10:59Istra 1961 Pula

1

1:3 ND Gorica

1

[1-2] H2H
F11:05SC Schwaz 1:3 FC Wacker Innsbruck[0-1] H2H
F11:30SV Wehen Wiesbaden 2:1 Gonsenheim[1-0] H2H
F11:30FC Hassfurt 0:9 FC Schweinfurt 05[0-3] H2H
F12:00Sisu-Pallo 1:6 SJK Akatemia[0-4] H2H
F12:00ZNK Osijek 4:1 Dinamo Bucuresti

2

[1-1] H2H
F12:00SV Pullach 0:0 TSV 1860 Munchen (Yo

1

[0-0] H2H
F12:00Sturm Graz

2

3:4 Vasas

3

[3-0] H2H
F13:30Netherlands U19 7:2 Katwijk

1

[0-1] H2H
S07:00FK Javor Matis 0:0 Mladost 069 Podgoric H2H
S10:59LKS Belk 0:0 Gwarek Tarnowskie Go H2H
Brazil Serie A
F17:30Vitoria BA

2

0:2 Santos

1

[0-1] H2H
F19:00Botafogo RJ

5

3:1 Vasco da Gama

1

[2-0] H2H
F19:00Palmeiras

2

1:0 Atletico Clube Goian

2

[1-0] H2H
F19:45Atletico Paranaense

3

1:0 Sao Paulo

3

[1-0] H2H
F19:45Atletico Mineiro

2

2:2 Sport Club Recife PE

1

[2-1] H2H
F19:45Avai FC SC

1

0:3 Fluminense RJ

1

[0-2] H2H
Spanish Segunda Division
F14:00Tenerife

1

1:0 Getafe

4

[1-0] H2H
WNCUP
F09:30Byasen Toppfotball (

1

0:3 Stabaek (w)

2

[0-0] H2H
F10:00Grand Bodo (w) 2:1 Bossekop (w)[1-0] H2H
F10:00Lyn (w) 0:2 Klepp (w)[0-1] H2H
F10:59Tromsdalen (w)

1

0:4 Trondheims Orn (w)

1

[0-1] H2H
F10:59Sandviken (w) 1:2 Avaldsnes (w)[0-0] H2H
F10:59Valerenga (w)

2

2:1 Roa (w)

1

[1-0] H2H
F11:30LSK Kvinner (w) 2:0 Grei (w)[2-0] H2H
WAUS WD1
F05:45Northern Redbacks (w 5:1 Bassendean Caledonia

1

[3-1] H2H
Vietnam Second Division
F03:20TTBD Phu Dong

3

0:4 Cong An Nhan Dan

1

[0-2] H2H
Primera Division de Venezuela
F16:00Caracas FC

5

1:2 Deportivo La Guaira

1

[0-1] H2H
F18:35Carabobo FC 1:1 Monagas SC

4

[1-1] H2H
USL First Division
F19:30Swope Park Rangers

2

2:1 Colorado Springs Swi

1

[0-1] H2H
F22:20Sacramento Republic

2

6:2 Rio Grande Valley

1

[3-0] H2H
USA Women Premier League
F18:00Indiana University ( 1:2 Fort Wayne Gryphons [0-0] H2H
F20:00Pacifi (w) 2:2 Los Angeles Sol (w)[1-1] H2H
USA National Premier Soccer League
F16:00Palm Beach Suns

3

0:7 The Villages

3

[0-3] H2H
F17:05South Florida Surf 1:1 Lakeland Tropics[1-0] H2H
F17:30Saint Louis U23

3

0:1 St Louis Lions

2

[0-1] H2H
F17:30Minnesota star

1

3

2:4 Med City FC

2

[1-0] H2H
F18:00New York Red Bull U2 3:1 FC Sonic Lehigh Vall[2-0] H2H
F18:00Holland Cincinnati l

3

2:1 KW United

2

[1-1] H2H
F18:00Buxmont Torch FC

2

4:2 Junior Lone Star

2

[1-1] H2H
F18:30Boston 3:1 AC Connecticut[3-1] H2H
F18:30FA Euro

2

1

0:5 Jersey Express

1

[0-1] H2H
F19:00Nashville

1

5

2:3 Peachtree City

7

[1-2] H2H
F19:05Cleburne

1

2:3 Texas United

2

[2-0] H2H
USA Major League Soccer
F18:30DC United

1

2:1 Atlanta United

2

[1-1] H2H
F19:00Minnesota United FC

1

3:2 Portland Timbers

1

1

[1-1] H2H
F20:10Colorado Rapids

1

1:3 LA Galaxy

2

[1-1] H2H
F21:30Seattle Sounders

2

1:1 Orlando City

2

[1-0] H2H
UEFA European U-21 Football Championship
F10:59Czech Republic U21

2

3:1 Italy U21

4

[1-0] H2H
F13:45Germany U21

3

3:0 Denmark U21

3

[0-0] H2H
Thai FA Cup
F03:30Krung Thonburi

2

1:2 Rajnavy Rayong FC[0-1] H2H
F03:30Surin FC

1

1:2 Lampang FC[0-0] H2H
F04:00Looktabfah 2:3 Samut Prakan United [1-1] H2H
F04:00Raj Pracha FC

2

3:4 BEC Tero Sasana

1

2

[1-2] H2H
F06:00PTT FC Rayong

1

4:0 Bangkok

1

5

[0-0] H2H
F06:00Samut Sakhon 2:0 Uttaradit[1-0] H2H
F06:00Ayutthaya United 3:2 Chonburi Shark FC

2

[0-2] H2H
F06:00Prachuap Khiri Khan

1

7:0 Kasetsart University[2-0] H2H
F06:00Nong Bua Lamphu

1

1:0 Maptaphut Rayong FC

2

[0-0] H2H
F06:00Customs Department F

2

1:2 Rayong FC

2

[0-1] H2H
F06:00Trat FC 2:1 Air Force Central[1-1] H2H
F07:00Nakhon Ratchasima

2

5:0 Nakhon Si Thammarat

1

[5-0] H2H
F07:00Singhtarua FC

2

5:0 Royal Thai Fleet

2

[3-0] H2H
F07:00Chiangmai FC 3:2 Super Power Samut Pr

1

[3-1] H2H
F07:00Pattaya United

2

1:1 Chainat FC

2

[1-1] H2H
F07:00Ratchaburi FC

1

0:1 Buriram United

2

[0-0] H2H
F08:00Chiangrai FC

3

1:5 Bangkok United FC

1

[0-4] H2H
Annual Emperor
F04:00Hiroshima Sanfrecce 3:2 Kagoshima United[1-1] H2H
F05:00Consadole Sapporo 2:2 Ban Di Tesi Iwaki

2

[0-0] H2H
F05:00Renofa Yamaguchi 1:2 Thespa Kusatsu

1

[0-2] H2H
F05:00Zweigen Kanazawa FC 2:0 Yokohama FC[0-0] H2H
F05:00Jubilo Iwata

2

1:1 Honda FC[0-0] H2H
F05:00Mito Hollyhock 1:1 Roasso Kumamoto

2

[1-0] H2H
F05:00FC Tokyo

1

1:1 AC Nagano Parceiro

1

[0-0] H2H
F05:00Avispa Fukuoka

1

4:2 Miyazaki Sangyo-keie[2-0] H2H
F05:00Vegalta Sendai

2

2:3 Tsukuba University

1

[1-1] H2H
F05:00Gamba Osaka

1

3:0 Verspah Oita[0-0] H2H
F05:00Sagan Tosu 3:0 Matsue[0-0] H2H
F05:00Fagiano Okayama

2

0:0 Imabari FC[0-0] H2H
F05:00Omiya Ardija 3:0 Tonan Maebashi

1

[0-0] H2H
F05:00Kashiwa Reysol 1:0 Urayasu SC

1

2

[0-0] H2H
F05:00Kashima Antlers

1

5:0 Maruyasu Industries[3-0] H2H
F05:00Kyoto Sanga 0:1 Azul Claro Numazu

3

[0-0] H2H
F05:00Yokohama Marinos 3:1 Osaka FC

1

[1-0] H2H
F05:00Nagoya Grampus

2

6:0 SRC Hiroshima

1

[1-0] H2H
F05:00Cerezo Osaka 2:0 Niigata University[2-0] H2H
F05:00Matsumoto Yamaga FC 4:0 MD Nagasaki

2

[1-0] H2H
F05:00Albirex Niigata 1:1 Bundey thuns kakogaw[1-1] H2H
F05:00Machida Zelvia 2:4 Oita Trinita[1-2] H2H
F05:00JEF United Ichihara

1

1:0 Tokyo Verdy[1-0] H2H
F05:00Tokushima Vortis 0:3 FC Gifu[0-2] H2H
F05:00Shonan Bellmare

1

0:0 Kokushikan Universit[0-0] H2H
F05:00Shimizu S-Pulse

1

4:1 Giravanz Kitakyushu

1

[1-0] H2H
F05:00Kawasaki Frontale 2:0 Ohira Tochigi UVA SC

1

[1-0] H2H
F05:00Vissel Kobe 3:1 Kataller Toyama[1-1] H2H
F05:00Montedio Yamagata

1

1

0:0 V-Varen Nagasaki[0-0] H2H
F05:00Ehime FC

1

2:1 Kamatamare Sanuki[0-0] H2H
F05:00Urawa Red Diamonds

1

3:2 Grulla Morioka

1

[1-0] H2H
F05:00Ventforet Kofu 0:1 Vanraure Hachinohe F[0-0] H2H
Sweden Folksam U21
F10:59Jonkopings Sodra U21 0:3 HackenU21

3

[0-2] H2H
Sweden U19
F05:00Brommapojkarna U19

1

5:2 Gefle IF U19

1

[1-2] H2H
F10:59Halmstads BK U19

2

3:0 Mjallby AIF U19

5

[1-0] H2H
F10:59IF Elfsborg U19 1:0 IFK Goteborg U19[0-0] H2H
F10:59Djurgardens U19

3

1:2 Assyriska U19

7

[1-1] H2H
F12:30Sollentuna FK U19

1

3:3 Atvidabergs FF U19

3

[2-3] H2H
Sweden 3.div Mellersta Norrland
F12:00Vasteras IK

2

3:1 Sala FF

1

[1-0] H2H
Sweden Div 3 Mellersta
F12:00Moron BK 2:5 Taftea IK[0-5] H2H
F12:00Asarums IF FK

1

3:1 Lunds BK

2

[0-1] H2H
F12:00Huddinge IF

1

1:3 Motala AIF FK

3

[0-0] H2H
F12:00Lidkopings FK 3:1 Lerums IS[0-0] H2H
F12:00Skoftebyns IF

6

1:1 Vanersborgs IF

1

[1-0] H2H
F12:00Rappe GOIF 2:1 IFK Hassleholm[0-1] H2H
F12:00Varbergs GIF FK

2

2:0 Eskilsminne IF

1

[0-0] H2H
F12:00Hittarps IK

2

3:2 Torslanda IK

3

[1-1] H2H
F12:30Torns IF

2

3:0 Nybro If[1-0] H2H
F12:30BKV Norrtalje

2

3:1 Syrianska IF Kerbura

4

[2-1] H2H
F12:30IFK Ostersund

4

1:1 IFK Timra[0-1] H2H
F12:30Tenhults IF 4:2 Lindome GIF[3-0] H2H
F13:00IFK Lidingo FK

1

1:0 Habo FF[0-0] H2H
Southern Sweden
F12:00IK Virgo

2

1:1 IK Kongahalla

1

1

[1-1] H2H
F12:00Alingsas IF

4

1:3 Holmalunds IF

2

[1-1] H2H
Singapore Cup
F07:30Geylang United FC

6

4:4 Global FC

1

[2-2] H2H
Rwanda cup
F08:30Rayon Sports FC

1

4:1 Trinidad Tobago Pol

1

2

[2-1] H2H
S08:30Espoir FC 0:0 Marines FC H2H
Peru Reserves League
F16:00Universitario de Dep

1

1

2:2 Alianza Atletico Res

4

[1-0] H2H
Poland Regional Cup
F10:30GKS Radziechowy 1:4 Rekord Bielsko-Biala

1

[1-1] H2H
Philippines UFL
F03:00Davao Aguilas FC

2

2:2 FC Meralco Manila

3

[1-2] H2H
F06:00Ilocos United FC

1

1:2 JP Voltes FC

2

[1-2] H2H
Peru Primera Division
F19:00Universitario De Dep

2

1:1 Alianza Atletico Sul

1

2

[0-0] H2H
F13:30Newry City (w)

1

12:1 Cliftonville LFC (w)[5-1] H2H
F13:30Portadown (w) 3:1 Carnmoney (w)[2-0] H2H
F13:35Sion Swifts (w)

1

4:3 Glentoran (w)

1

[2-2] H2H
F13:35Linfield (w) 1:1 Crusaders Strikers (

2

[1-0] H2H
Norway NM Cupen
F10:59Jerv

1

2:1 Asane Fotball

2

[1-0] H2H
Norwegian Junior U19
F13:00Nardo U19 2:2 Belsen U19

1

[1-1] H2H
NOR D4
F12:00Steinkjer FK 8:2 Mosjoen[4-2] H2H
Mali Premiere Division
F11:30Onze Createurs

1

1

2:0 Djoliba

1

[0-0] H2H
F13:30USFAS Bamako

3

1:0 Cercle de Bamako

1

[1-0] H2H
Lithuania - 2.Division
F10:59Banga Gargzdai 1:0 Stumbras II

1

[1-0] H2H
S06:00FK Zalgiris Vilnius : Koralas H2H
S06:00Utenis Utena II : FC Pakruojis H2H
S07:00NuPS : BK-46 Karis Karjaa H2H
S07:00SalPa : KaPa H2H
S07:00MuSa : FC Espoo H2H
S07:00TPV : Viikingit H2H
Lithuania - 1.Division
F10:00Suduva

2

1:1 Atlantas Klaipeda

2

[0-0] H2H
F12:00Trakai 3:0 Utenis Utena

1

[2-0] H2H
Iceland 4 Deild
F15:00SR

1

2:7 Augnablik

2

[1-2] H2H
F15:00IH Hafnarfjordur

1

3:2 Ellidi[1-1] H2H
Latvia 2 LIga
F11:30SK Upesciems

1

3:5 Albatroz SC

4

[1-4] H2H
Korea League
F05:00Jeonbuk Hyundai Moto

1

4:1 Gangwon FC

3

[1-0] H2H
F05:00Gwangju Football Clu 0:3 Suwon Samsung Bluewi

1

[0-0] H2H
F05:00Sangju Sangmu Phoeni

1

1:1 Chunnam Dragons

1

[1-1] H2H
F05:30Incheon United

2

0:3 Pohang Steelers

2

[0-2] H2H
F05:30Ulsan Hyundai FC

2

1:0 Jeju United

1

[0-0] H2H
F05:30FC Seoul

1

0:0 Daegu FC

1

3

[0-0] H2H
Kazakhstan Cup
F08:00FK Atyrau

4

3:0 FC Shakhtyor Karagan

2

[0-0] H2H
F08:00FC Kairat Almaty 3:1 Ordabasy

1

3

[3-0] H2H
Jamaica Premier League
F15:30Cavalier FC

2

1:1 Rivoli United

1

[0-0] H2H
Haiti Division 1
F17:00Racing FC des Gonaiv 2:1 Real du Cap[0-1] H2H
Georgia Division
F09:00Spartaki Tskhinvali 3:2 FC Gagra[1-1] H2H
Georgia Primera Division
F09:00Shukura Kobuleti

4

1:2 FC Saburtalo Tbilisi

1

2

[1-0] H2H
F10:00Dinamo Batumi

1

2

0:0 FC Kolkheti Poti

2

4

[0-0] H2H
F12:00Dinamo Tbilisi

2

2:1 Torpedo Kutaisi

1

[0-1] H2H
Finland Kolmonen
F10:00Spartak Helsinki

3

3:1 KaPa II

1

[3-1] H2H
F10:00Toolon Taisto

1

0:1 Futura Porvoo

1

[0-0] H2H
F10:30TPV/2

1

4:4 TP-T[2-2] H2H
F10:30FC Ilves-Kissat

1

3

3:2 Ilves Tampere II

2

[0-0] H2H
F10:59Kajha Academy

1

2:6 HauPa

1

[1-4] H2H
F10:59JIPPO

1

5:0 SAPA

4

[1-0] H2H
F12:00CLE 1:2 Honka Akatemia

4

[0-0] H2H
F12:15PK-35 Vantaa

1

2

4:1 I-HK M09

1

[2-1] H2H
S10:59Pirkkalan JK 0:0 TKT H2H
S10:59ToVe Pori 0:0 Aifk Turku H2H
Finland Women Premier League
F10:00TPS Turku (w) 8:1 ONS (w)

1

[4-1] H2H
F10:00GBK Kokkola (W) 1:1 Aland United (w)[0-0] H2H
F10:59Honka Espoo (w) 3:2 Jyvaskylan Pallokerh

2

[2-0] H2H
F10:59PK-35 (W)

1

2:0 HJK Helsinki (w)[2-0] H2H
F10:59Pallokissat (w) 1:0 Ilves Tampere (w)

1

[1-0] H2H
Finland - Kakkonen Lohko
F10:30FC Espoo

1

1:3 SalPa

3

[0-1] H2H
F10:30EsPa

4

1:2 Jazz Pori

5

[1-0] H2H
F10:30Legirus Inter

2

2:2 MiPK Mikkeli

3

[2-1] H2H
F10:30Peimari United

6

2:3 Tampere United

2

[2-2] H2H
F10:30Narpes Kraft

1

1:3 AC Kajaani

2

[1-1] H2H
F10:30BK-46 Karis Karjaa 0:0 MuSa[0-0] H2H
F10:30JaPS 3:0 Kultsu Lappeenranta

1

[2-0] H2H
F10:59Kiffen Helsinki

2

1:1 Klubi 04 Helsinki

2

[0-1] H2H
S07:00SC KuFu-98 : KajHa H2H
S07:00PK-37 Iisalmi : VIFK H2H
S07:00JS Hercules : OTP H2H
S07:00GBK Kokkola : TP47 Tornio H2H
S07:00FC Villiketut : Jakobstads Bollklubb H2H
Finland Ykkonen
F10:30Ekenas IF Fotboll

2

0:1 TPS Turku

1

[0-0] H2H
F10:30Haka 1:0 Honka Espoo[1-0] H2H
FIFA Confederations Cup
S10:00PEPO Lappeenranta : KTP Kotka H2H
S10:00PK Keski Uusimaa : Lahti Akatemia H2H
S10:00MP MIKELI : Sudet H2H
Australia FFV State Knockout Cup
F04:30Heidelberg United

1

5:0 Hume City

3

[2-0] H2H
Ethiopia Premier League
F06:30Dedebit 1:0 Sidama Bunna

1

[0-0] H2H
F08:30Fasil Kenema

2

2:2 Adama City

3

[1-1] H2H
Primera Division de Ecuador
F12:00Universidad Catolica

2

4:0 CD River Plate

2

[2-0] H2H
F12:30Macara

2

4:3 Club Sport Emelec

3

[3-3] H2H
F19:15Liga Dep. Universita

3

1:1 Barcelona SC(ECU)

4

[1-1] H2H
Chinese FA Cup
F02:30Heilongjiang Lava Sp

1

1:2 Tianjin QuanJian

1

2

[0-1] H2H
F03:00Hangzhou Greentown 1:1 Shanghai Shenxin[1-0] H2H
F05:00Inner Mongolia Zhong

3

0:0 Guangzhou Fuli FC

1

[0-0] H2H
F05:00SuZhou Jinfu

1

2

1:1 Shanghai East Asia F[1-0] H2H
F06:35Tianjin Teda

2

0:1 Shandong Luneng

2

[0-1] H2H
F06:35Jiangsu Suning FC 1:0 Henan Jianye[0-0] H2H
F07:00Guangzhou Evergrande

1

1:0 Hebei HX Xingfu

1

2

[0-0] H2H
F07:00Shanghai Shenhua

1

1:0 Beijing Guoan

1

[0-0] H2H
Canadian Championship
F18:30Montreal Impact 1:1 Toronto FC[1-1] H2H
CAF Confederation Cup
F12:00Platinum Stars

1

1:1 Sifakesi

2

[0-0] H2H
CAF Champions League
F09:00Coton Sport

1

0:1 Zanaco

1

[0-0] H2H
F14:00Al-Hilal Omdurman 1:1 ES du Sahel

3

[0-0] H2H
F16:00Al-Ahli tripoli 4:2 Capps linked

2

[1-2] H2H
F16:00Esperance Sportive d

1

0:0 Mamelodi Sundowns

2

[0-0] H2H
F17:00USM Libreville

1

2:0 Zamalek

1

1

[1-0] H2H
Brazil Paulista Womens League
F13:00Rio Preto (W)

1

2

1:1 Kindermann (w)

4

[1-1] H2H
F15:00Fundacao Laura Santo

1

0:0 Audax SP (w)

3

[0-0] H2H
Brazil Campeonato Paulista C
F13:00Barra da Tijuca

1

3:1 Artsul RJ[1-0] H2H
BRA D4
F13:00Sao Goncalo

5

3:0 Serrano BA

1

5

[1-0] H2H
F13:00Queimados RJ 0:3 Americano RJ[0-2] H2H
F13:00Olaria

1

3:0 Jones Campos SP

1

1

[2-0] H2H
F13:00Audax Rio RJ

4

1:0 Barcelona Esportivo

2

[0-0] H2H
F18:15Operario Ferroviario

2

2:3 Iraty

5

[1-2] H2H
S13:00Sampaio Correa (RJ) 0:0 Serra Macaense H2H
Brazil Campeonato Paulista Youth
F13:00Internacional (RS) Y

2

5:2 Lajeadense/RS U20

4

[3-1] H2H
F13:00Vasco da Gama U20

2

0:0 Tigres BrasilU20

3

[0-0] H2H
F13:00CR Flamengo (RJ) (Y

3

2:1 Nova Iguacu U20

1

[1-0] H2H
F13:00Fluminense U20

5

1:0 Volta Redonda U20

1

5

[0-0] H2H
F13:00Caxias RS U20

4

1:4 Cruzeiro RS U20

2

[0-2] H2H
F13:20Novo Horizonte/RS U2

1

0:2 Ypiranga RS U20

1

[0-1] H2H
Bolivia Primera Division
F19:00Nacional Potosi

2

0:1 The Strongest

3

[0-0] H2H
Belarusian Premier League
F10:59Slavia Mozyr 4:0 Dnepr Mogilev

2

[2-0] H2H
F11:30FK Isloch Minsk

1

3

0:1 FK Vitebsk

4

[0-1] H2H
F12:00Dinamo Brest

2

0:2 Neman Grodno

3

[0-2] H2H
Brasil Womens Cup
F19:00Iranduba AM (w) 1:1 Flamengo/RJ (w)[1-1] H2H
Australia Queensland State Womens Premier League
S04:45Peninsula Power FC ( 0:0 Brisbane Olympic (w) H2H
Argentina Torneo B
F12:00Gimnasia Mendoza

3

2:0 Villa Mitre

1

5

[1-0] H2H
F14:00Mitre SdE 1:0 Sarmiento Resistenci[1-0] H2H
Argentina Reserve League
F08:00Gimnasia LP Reserves 8:1 San Martin de San Ju[2-0] H2H
F08:00River Plate R

2

2:0 CA Aldosivi Reserves

1

[1-0] H2H
Argentine Torneo A
F19:30Gimnasia yTiro

3

2:1 Club Cipolletti

3

[1-0] H2H
Argentine Division 2
F12:30Juventud U.Gualeguay

2

1:0 Nueva Chicago

3

[0-0] H2H
F13:30Almagro

2

2:1 Estudiantes de San L

3

[1-0] H2H
F13:30Boca Unidos

5

1:1 San Martin Tucuman

3

[0-1] H2H
F18:00Ferrol Carril Oeste

2

1:1 Douglas Haig

2

[0-0] H2H
F18:00All Boys

1

0:1 Villa Dalmine

1

[0-0] H2H
F19:00Independiente Rivada

2

3:1 Chacarita juniors

4

[2-0] H2H
Argentine Division 1
F15:00Quilmes

3

2:2 Arsenal de Sarandi

3

[2-2] H2H
F16:30Temperley

2

2:3 Defensa Y Justicia

1

[0-1] H2H
F17:10Racing Club 1:0 Colon de Santa Fe

1

[0-0] H2H
F17:45Olimpo Bahia Blanca

1

2:2 Boca Juniors

2

[0-2] H2H
F19:30River Plate

1

1:0 Aldosivi Mar del Pla

2

[0-0] H2H
Queensland U20 League
F03:45Brisbane Olympic Uni

2

3:4 Western Pride U20

2

[2-1] H2H
F04:00Brisbane Strikers (U

2

1:2 Brisbane City U20

3

[1-1] H2H
F04:15Redlands United U20

3

0:1 Palm Beach Sharks U2

1

2

[0-0] H2H
F05:30Moreton Bay Jets U20 2:1 Brisbane Roar U20[1-0] H2H
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F13:30Sacachispas

3

3:1 Uhl Que Sa

2

[1-1] H2H